Witamy!

Szukasz dobrych części rowerowych, chcesz kompleksowo zadbać o swój sprzęt bądź kupić wymarzony rower? Jesteś w odpowiednim miejscu!

U nas znajdziesz wszystko, czego wymaga udana wyprawa na rowerze – bez względu na to, czy przygotowujesz się na rodzinną wycieczkę, czy na sportowy wyścig kolarski po szosach i górach.

Pod adresem rowernapolske.pl przygotowaliśmy dla Ciebie sklep internetowy oraz e-serwis rowerowy. W najbliższym czasie pojawi się tu także rowerowy blog ekspercki.

 Kilka słów o nas

 

Nasza firma powstała z myślą o pasjonatach kolarstwa na różnych poziomach zaawansowania, ceniących wysoką jakość sprzętu rowerowego oraz profesjonalną obsługę klienta.

Jesteśmy jednym z największych, wiodących dostawców rowerów i części rowerowych na polskim rynku. Na tle krajowych sprzedawców wyróżniamy się szczególnym zaangażowaniem w dobór odpowiedniego sprzętu dla naszych klientów oraz dbałością o szczegóły.

Zespół rowernapolske.pl to ludzie związani z branżą rowerową od wielu lat. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę w zakresie montażu części rowerowych oraz w serwisowaniu rowerów. Wiemy na czym zależy najbardziej wymagającym kolarzom – sami bierzemy czynny udział w sportowych wyścigach kolarskich.

 Dlaczego warto nam zaufać?

 

Uważamy, że największą satysfakcję daje jazda na rowerze odpowiednio dobranym do indywidualnych umiejętności użytkownika, rodzaju pokonywanych przez niego tras rowerowych oraz jego osobistych upodobań.

Naszą misją nigdy nie było dążenie do jak największej skali działalności, gdyż mogłoby się to wiązać ze spadkiem jakości składanego przez nas sprzętu rowerowego. Reagujemy na potrzeby dzisiejszego rynku, stosując nowoczesne technologie oraz nieustannie ulepszając nasze konstrukcje.

To właśnie za jakość, optymalny dobór komponentów i wysokiej klasy design doceniają nas klienci. Kolarze ufają również naszej ekspertyzie popartej wieloletnim stażem w serwisowaniu rowerów różnego typu.